Oferta Organizacji Imprez Karaoke i DJ

Chcesz zorganizować imprezę karaoke?

Karaoke uatrakcyjni każde przyjęcie. W naszym repertuarze posiadamy kilka tysięcy podkładów muzycznych z tekstem który wyświetlany jest na monitorze lub projektorze z dużym rozkładanym ekranem. Bezprzewodowe mikrofony pozwolą śpiewać z każdego miejsca sali. Mikser z kamerą pogłosową doda każdemu odrobiny talentu, a kompresor dopilnuje żeby śpiew nie był zbyt głośny.

Proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań:

KARAOKE PARTY - KARAOKE i DJ

KARAOKE DJ EVENT

Jest to impreza karaoke połączona z muzyką taneczną w stylu lat '70, '80 i '90, od ROCK'n'ROLL'a przez TWIST'y, aż po najnowsze hity znane z radia i tv. W imprezie uczestniczy DJ który pomaga animować, oraz bawić gości, muzyką połączy na parkiecie wszystkie pokolenia. W trakcie imprezy karaoke robimy przerwy taneczne, prowadzimy interaktywne konkursy i quizy. Klimat evergreen’ów oddajemy grając z czarnych 12” płyt winylowych, oraz CD.

KARAOKE LIVE!

nagrywanie wokalu

Nagramy Twoje zmagania z mikrofonem. Podczas imprez Karaoke Live nagrywamy wokalne występy uczestników w postaci plików audio, którymi później mogą pochwalić się wśród znajomych, w pracy i Facebook'u.

KARAOKE TV

gdzie isc na karaoke w warszawie pub club klub w centrum

Każdy z uczestników imprezy może zobaczyć siebie na żywo podczas występu na dużym ekranie, a na tle swojej postaci litery do śpiewania. Jest to technika znana do tej pory tylko z dużych produkcji telewizyjnych. Po zakończonej imprezie zostaje pamiątka w postaci płyty DVD z filmem wideo.

Gorąco zapraszamy do współpracy, razem na pewno wymyślimy ciekawy sposób na zorganizowanie imprezy

Zajmujemy się profesjonalną organizacją i realizacją imprez muzycznych. Prowadzimy m.in. imprezy: KARAOKE, DJ, BANKIETY i EVENT'y. Podczas imprez w zależności od zapotrzebowania posługujemy się językiem polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim. Nasze zaplecze kreatywności i elastyczności wspierane jest przez profesjonalny sprzęt. Posiadamy duże ekrany, monitory LCD, projektory, bezprzewodowe mikrofony. Podczas imprezy zapewniamy pełnezaplecze techniczne. Imprezy prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym, oświetleniowym i multimedialnym (SHURE, AKG, QSC, YAMAHA, RCF, SOUNDCRAFT, PIONEER). Nagłośnienie dobierane jest w zależności od kubatury sali i ilości gości, w taki sposób żeby dźwięk był słyszalny na jednakowym poziomie przez wszystkich uczestników. W swojej bazie posiadamy 15 000 profesjonalnych utworów z tekstem, przygotowanych przez zawodowych muzyków. Utwory pochodzą z legalnego źródła, ponadto posiadamy licencje na publiczne odtwarzanie.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klub'ów, pub'ów jak również może być świetnym pomysłem na zorganizowanie integracyjnej imprezy firmowej. Wystawiamy faktury. Koszt imprezy zależy od ilości gości, lokalizacji, terminu i czasu trwania. Mam nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zaowocuje korzystną dla obu stron współpracą. W przypadku kwestii nieujętych w ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Nasze doświadczenie zdobyte na różnorodnych imprezach jest gwarancją udanej zabawy na najwyższym poziomie


www.facebook.com/Karaokemania
www.karaokemania.pl

wersja do pobrania/wydruku w pdf

Oferta Organizacji Przyjęcia Weselenego DJ i Wokalista/stka

Prowadzimy wesele w nowoczesny sposób z tradycyjnymi elementami. Dzięki naszej elastyczności kreatywności potrafimy w każdej chwili dopasować się do danego i zmiennego klimatu wesela. Podczas imprezy cały czas bacznie obserwujemy co się dzieję na parkiecie. Muzyką łączymy na parkiecie wszystkie pokolenia. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów, począwszy od prowadzenia przyjęcia weselnego, profesjonalnej oprawy muzycznej, po klimatyczne i nadające doskonały klimat dekoracje świetlne. Detale dotyczące imprezy weselnej są odpowiednio wcześniej uzgadniane. Wspólnie ustalamy repertuar muzyczny, rodzaje i ilość zabaw oczepinowych, dodatkowe konkursy. W przerwach między turami muzycznymi zespół zapewnia „muzykę w tle”. W zależności od upodobań gości może to być muzyka subtelna (Jazz, klasyczna, lata'80). Z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, wsłuchując się we wszelkie sugestie i życzenia dotyczące tej wyjątkowej chwili.

W Naszej Ofercie Znajdą Państwo Trzy Opcje, Składu Zespołu:

DJ WODZIREJ

DJ NA WESELE WARSZAWA

Muzyką połączy na parkiecie wszystkie pokolenia. W każdej chwili może zmienić styl muzyczny według indywidualnych życzeń. Najlepiej oddajemy klimat lat '60 '70 i '80 grając z czarnych 12” płyt winylowych, oraz CD. Ten wariant sprawdzi się na pewno wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca dla całego zespołu muzycznego.

DJ + Wokalista/stka

DJ I Wokalistka

Wychodząc na przeciw czasom i wymaganiom klientów przedstawiamy najnowszą propozycję, łączącą tradycję i nowoczesność. W tym zestawieniu dwie reprezentujące nasz zespół osoby wzajemnie się uzupełniają. Czego nie zagra DJ, zaśpiewa Wokalista, która jest również świetnym Wodzirejem. Doskonale poprowadzi każdy konkurs i zachęci gości do zabawy. Pierwszy utwór wykonywany jest zazwyczaj na żywo, chcąc pokreślić jedną z najważniejszych części uroczystości.

DJ + DWOJE WOKALISTÓW

ZESPÓŁ NA WESELE WARSZAWA

W składzie zespołu, występuje DJ, Wokalista będący Wodzirejem imprezy weselnej i dodatkowo Wokalistka, która jest jego doskonałym uzupełnieniem. To oferta dla tych z Państwa, którzy zdecydowanie wybierają śpiewanie na żywo, a DJ jest tylko dodatkiem.

Celem zespołu jest zapewnienie gościom szampańskiej zabawy w każdym momencie uroczystości weselnej

PIERWSZY TANIEC

pierwszy taniec

Najważniejszą częścią rozpoczynającą przyjęcie weselne jest pierwszy taniec. Naszą odpowiedzią jest „taniec w chmurach”. Parkiet w miejscu tańca wypełniany jest tzw. ciężkim dymem tworząc zawiesinę w postaci mgły tuż nad parkietem, całość można podświetlić dowolnym kolorem. Niezdecydowanym pomagamy w wyborze pierwszego utworu. Dysponujemy listą kilkudziesięciu piosenek, najczęściej wybieranych przez młode pary.

NAGŁOŚNIENIE

dj na wesele w warszawie

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym renomowanych firm: JBL, QSC, RCF, SHURE, PIONEER. Nagłośnienie dobierane jest w zależności od kubatury sali i ilości gości, w taki sposób żeby dźwięk był słyszalny na jednakowym poziomie w każdej części sali.

OŚWIETLENIE

dj na wesele w warszawie

Klimat imprezy dopełnia profesjonalne oświetlenie, do tej pory spotykane tylko na estradach i w klubach. Dzięki technologi DMX mamy nad nim całkowitą kontrolę.

KARAOKE

dj na wesele w warszawie

Karaoke uatrakcyjni każde przyjęcie. W naszym repertuarze posiadamy kilka tysięcy podkładów muzycznych z tekstem który wyświetlany jest projektorze z dużym rozkładanym ekranem. Bezprzewodowe mikrofony pozwolą śpiewać z każdego miejsca sali. Mikser z kamerą pogłosową doda każdemu odrobiny talentu, a kompresor dopilnuje żeby śpiew nie był zbyt głośny.