Polecane lokale


Club Stereo

Club Karaoke klub Nowy Swiat centrum

CLUB STEREO to nowe miejsce imprezowej mapie Warszawy, ale czy na pewno? Znajduje się on w tym samym punkcie, w którym niegdyś funkcjonował lokal o tej samej nazwie i aspiruje do tego by stać się jeszcze bardziej kultowym miejscem niż to sprzed lat. Wysoki poziom muzyczny gwarantuje profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz najlepsza ekipa karaoke w Warszawie. W weekendy organizowane są imprezy z muzyką klubową i muzyką lat 70, 80 i 90.
To świetne miejsce w którym można spędzić cudowny wieczór i noc, także w tygodniu.Adres:
Club Stereo
ul. Nowy Świat 21

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 20:00- do ostatniego klienta
Sb-Nd: 20:00- do ostatniego klienta

Kontakt:
tel.: 500 000 519
www.ClubStereo.pl

Pub Zielona Gęś

pub zielona gęś pola mokotowskie centrum

Pub Zielona Gęś to doskonałe miejsce do spotkań ze znajomymi. Przy szklance piwa można obejrzeć ciekawe wydarzenie sportowe lub posłuchać muzyki na żywo. Dysponujemy jednym z większych ogródków letnich w Warszawie. Serwujemy zawsze zimne piwo i wyśmienite dania z grilla. Nie zmieniającą się od lat i znana wszystkim obsługa zagwarantuje państwu niezapomniane przeżycia. Pub jest położony przy samej stacji metra "Pole Mokotowskie" w najbliższej okolicy kilku warszawskich uczelni: SGGW, SGH, Politechnika Warszawska, co czyni go miejscem, które zawsze jest "po drodze". Zielona Gęś to pięć sal (na co najmniej 30 osób każda), dwa bary i niezapomniany klimat (w okresie letnim dochodzi ok. 50 stolików na ogródku i dodatkowy bar). Żeby uprzyjemnić Państwu pobyt u nas staramy się transmitować każde ważniejsze wydarzenie na dużym telebimie. Aby zabawić się dobrze w naszym towarzystwie nie potrzebna jest gotówka, wystarczy karta kredytowa lub płatnicza.

Historia:
Zielona Gęś jest pubem z wieloletnią tradycją. Już od kilkudziesięciu lat to miejsce kojarzy się warszawiakom z dobrą kuchnią, zimnym piwem i nietuzinkową atmosferą. Po generalnym remoncie, całkowitej zmianie wystroju i przebudowaniu wnętrz otwarto w 1994 roku "nową" Zieloną Gęś. Od samego początku widać było, że nie wszyscy jeszcze zapomnieli o tym miejscu, a na brak nowych klientów również nie mogliśmy narzekać. Dziś Zielona Gęś to miejsce o wyrobionej marce, miejsce które wielu osobom służy za punkt orientacyjny i miejsce o którym wiele osób mówi ulubione.

Karaoke i koncerty:
Moc wrażeń zapewnia odbywające się w każdy czwartek, piątek i sobotę wieczorem Karaoke. Każdy ma tu szansę na występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Jeżeli chcesz posłuchać muzyki na żywo zapraszamy w każdy piątek. Grają u nas czołowe zespoły warszawskiej sceny muzycznej prezentujące różne rodzaje muzyki (rock, pop, blues, country itp.). Ważne wydarzenia sportowe transmitujemy na dużym telebimie. Najlepsze karaoke centrum Warszawy. Częste promocje oraz mnogość imprez cyklicznych takich jak: Urodziny Klubu, St. Patricks`s Day, Andrzejki itp. sprawia że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Rezerwacja i kontakt:
Dysponujemy stolikami 4, 8, 12 osobowymi oraz salami na od 30 do 100 osób.
W sprawie rezerwacji prosimy o telefon pod warszawski numer 825 20 26 lub adres pub@zielonages.pl, gdzie uzyskają Państwo wyczerpujące i dokładne informacje.

Adres:
Pub Zielona Gęs
Al. Niepodległości 177

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00- do ostatniego klienta
Sb-Nd: 10:00- do ostatniego klienta

Kontakt:
tel.: 22 825 20 26
www.ZielonaGes.pl

SPIN CITY - Bemowo

firmowe imprezy karaoke organizacja imprez DJ pomysł na imprezę warszawa

SPIN CITY To miejsce nakręca! Dzięki dużej ilości atrakcji, na pewno świetnie spędzisz tutaj swój wolny czas. Do Twojej dyspozycji 10-torowa kręgielnia, ogromny dancefloor, 8 stołów bilardowych, darts'y, salon gier w którym znajdziesz mnóstwo najlepszych i najnowocześniejszych gier video tj. tancerz, automaty siłowe, flippery, symulatory, różnego rodzaju cymbergaje oraz wiele, wiele innch :) W naszym imponującym barze napijesz się zimnego piwa, przygotujemy dla Ciebie najlepsze drinki lub zaproponujemy coś mocniejszego. Dla kierowców również mamy bogatą ofertę bez % Jeśli zgłodniejesz przygotujemy dla Ciebie wyśmienite dania z naszego menu klubowego. Spróbuj naszych Sałatek, Snacków i pysznej Pizzy!

Adres:
Spin City
ul. Powstańców śląskich 126A
budynek Cinema City Bemowo

Organizacja imprez firmowych:
tel.: 501 139 869

Kontakt:
tel.: 501 139 869
www.SpinCity.pl


BILA CLUB

lokal na imprezę firmową, pub klub club karaoke

Organizowane dotychczas imprezy są wielokrotnie powtarzane ze względu na pełen profesjonalizm pod względem organizacji i obsługi, jak również ze względu na urok samego lokalu jak i okolicy, w jakiej się on znajduje...

Adres:
Bila Club
ul. Trakt Brzeski 52

Kontakt:
www.ClubBila.pl


Bollywood Club & Lounge

niedziela impreza dj warszawa event konferencja integracyjna

Bollywood Lounge juz dawno zyskalo sobie miano kolebki Indii na mapie Warszawy. To jedyne miejsce gdzie poczujesz prawdziwy smak tego egzotycznego kraju, jego kultury, zwyczajów a przede wszystkim aromatów. Dania tworzone z pasja, fajki wodne o unikatowych smakach oraz tradycyjna muzyka pozwola odbyc niezwykla podróz pod egzotycznych krajach pozostajac w Centrum Warszawy.

Bollywood Lounge to równiez klub, w którym znajdziesz bardzo bogata oferte roznych wydarzen jakze cenionych zarówno przez milosników kultury Indii, ale takze milosników zycia nocneg

Adres:
Bollywood Club & Lounge
ul. Nowy Świat 58

Kontakt:
tel.: 22 827 02 83 / 509 165 166
www.Bollywoodlounge.pl